مترجم سایت

فارکس ۱۰ نکته مهم در بازار تجارت - تحلیل تکنیکال ، فارکس ، طلا ، ارز فارکس ۱۰ نکته مهم در بازار تجارت - تحلیل تکنیکال ، فارکس ، طلا ، ارز
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

  
1. بازاریابی یک طرح سریع و غنی نیست. این یک سرمایه گذاری عادی است که بازرگانان را به سرمایه باز می گرداند. 

آیا تا به حال یک معامله گر را دیده اید که درآمد هر برابر دو رقمی در هر ماه به صورت سازگار به دست می آید؟ 

بازاریابی حرفه ای با مدیریت مناسب پول به احتمال زیاد شما را به بازگشت چند درصد در ماه است. از تجربه شخصی من 3-5 درصد بازده سرمایه در هر ماه یک عدد بسیار واقع گرایانه است. 

بنابراین اگر شما این نوع شخص را می خواهید که تجارت را به قتل برساند، لطفا انتظارات خود را بازبینی کنید. 

2. شما باید سرمایه خوبی داشته باشید. حساب های کوچک احتمالا شما را سوزاندند 

این نقطه مربوط به اول است. بگذارید با مثال مثال بزنم: 

فرض کنید که یک حساب تجاری 30،000 دلاری دارید. با توجه به بازگشت 3-5 درصد در هر ماه، آن را به شما 1000 تا 1500 بازگشت در هر ماه، که یک شماره بسیار خوبی است، نسبتا صحبت می کنند. 

اکنون فرض کنید که حساب 5،000 دلاری را با توجه به قاعده 3-5 درصد، که در هر ماه 150 تا 250 دلار است، دریافت کنید. 

در مثال دوم (سهام کوچکتر)، بازگشت به احتمال زیاد برای کسی که به دنبال تجارت برای زندگی است، ناراضی است. آیا برای شماست؟ آیا قوانین مدیریت پول خود را شکستید و خطر بیشتری برای افزایش این بازگشت داشته باشید؟ 

3. تجزیه و تحلیل فنی تمام وقت کار نمی کند. 

پیش فرض هایی که ما ایجاد می کنیم، همیشه یک درصد از شکست را داشته ایم. هدف اصلی این است که ریسک خود را محدود کنید، اهداف خود را بزرگتر از خطر خود، به دنبال سود ثابت در دراز مدت. 

4. تجارت در مورد پیش بینی بازار نیست. 

سعی نکنید پیش بینی کنید که در آن همه زمان ها به بازار می روند. آنچه که یک معاملهگر انجام می دهد، صبر کردن برای بازار است تا او شرایط خاصی را برای اثبات اعتبار یک تجارت ارائه دهد. (تحت قوانین بازار تحت قوانین بازار قرار نگیرید، تجارت تحت قوانین خود را انجام دهید.) آیا گاهی اوقات احساس گناه می کنید و نمی دانید چه کاری باید انجام دهید؟ احتمالا به این دلیل است 

5. ریسک خود را محدود کنید. 

اگر در سال گذشته از معامله هایتان در معاملات خود استفاده نکردید، اما شما تنها در یک معامله ریسک نکردید و تنها در معرض خطر قرار گرفتید، این تجارت تنها می تواند تمام سود شما را در طول سال از بین برده باشد. 

چند بار از دست دادن توقف خود را نادیده گرفتید که خودتان را قانع می کنید که با قیمت مناسب تر بسته می شوید؟ شاید گاهی اوقات کار کرده باشد، اما اگر قیمت بیشتر و بیشتر در برابر شما قرار گیرد، چه؟آیا شما ذهنی به اندازه کافی قوی هستید و قادر به از دست دادن بزرگتر شدن هستید؟ شما احتمالا نمی خواهید، تا زمانی که مجبور به بستن در یک تماس مارجین. 

6. آیا بیش از تجزیه و تحلیل نیست. 

بیش از تجزیه و تحلیل و پیچیدگی ابزار شما منجر به سردرگمی خواهد شد و لزوما کارآمد نخواهد بود. 

7. بی توجهی خود را نادیده بگیرید 

شروع تجارت نیاز به شواهد فنی، سه، چهار یا پنج شرایط که همزمان رخ می دهد. 

8. همیشه یک روش تحلیل بالا از پایین استفاده کنید. 

از فریم زمان بالاتر تا فریم زمان پایین شروع کنید. فراتر از زمان، روند قوی تر و آسیب پذیرتر است و سطح حمایت و مقاومت بیشتر و قوی تر است. 

9. روند تجارت، شانس موفقیت شما را افزایش می دهد. 

تنظیمات بازرگانی که در چارچوب این روند رخ می دهد، تمایل دارند نرخ موفقیت بالاتر از آنهایی که در برابر آن هستند، داشته باشند. 

10. هنگامی که یک خط از دست رفته روبرو می شویم، تسلیم نشوید .

منبع : دیدگاه معاملاتی  
https://www.tradingview.com/  


تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 | 22:53 | چاپ | نویسنده: صداقتی (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


 • وب اکس‌میکس
 • وب نیوت
 • وب امیر خان
 • وب ایران آی تی
 • 

 • وب جان سخت
 • وب نشر
 • وب پیچ جاده
 • وب دزفان
 • Google multiple keyword checker Domain Authority Checker Tool Google Back Link Checker Outbound Links Checker MSN Back Link Checker Alexa Multiple Information Checker Tool Google multiple keyword checker BING Position Checker Yahoo Crawled Date Checker Tool SEO On Page Checker Multiple Datacenter Backlink Checker Tool .............................................................................................................................................. ......................................................................................................................................

  پشتیبانی